استان ها

سیاستی که می‌تواند مسکن را از رکود بیرون بیاورد

نازک نارنجی / خوزستان معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خوزستان گفت: سیاست های طرف دولت همراه با برنامه اقدام ملی مسکن در زمینه تأمین زمین انگیزه جدیدی در بخش مسکن ایجاد می کند که استان خوزستان ناپدید نمی شود

محمدحسین پناهی فر در گفت وگو با نازک نارنجی ، اظهار داشت: با توجه به سیاست های دولت و وزارت راه و شهرسازی در خصوص افزودن تسهیلات بانکی که در شرف اجراست ، می توان شاهد تغییر مثبت در حوزه مسکن بود.

وی افزود: این سیاست ها در زمینه افزایش تسهیلات بانکی زمینه غلبه بر اقتصاد بخش مسکن و همچنین رونق این بخش را فراهم می کند و شرایط را برای صاحبان خانه با سرعت بیشتری فراهم می کند.

معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خوزستان گفت: دولت در حال پیگیری سیاست افزایش تولید مسکن در کشور است و در برنامه اقدام ملی مسکن گام های خوبی برداشته شده است تا راهی برای برون رفت از آن ایجاد شود اقتصاد

پناهی فر با بیان اینکه با اقدامات انجام شده پس از چندین سال رکود می توان شاهد رونق در حوزه مسکن بود ، افزود: خوزستان نیز آن را از دست نخواهد داد.

وی افزود: فقط اجرای برنامه اقدام ملی مسکن زمینه را برای تحرک و خروج بخش مسکن از رکود فراهم می کند و به خانه دار شدن مردم کمک می کند. در خوزستان ، این پروژه در مقایسه با سایر استانها پیشرفت بسیار خوبی داشته و وضعیت تأمین زمین در این بخش مطلوب تر است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا