ورزشی

چلسی زیر سایه مهدی طارمی

گاهی اوقات لازم نیست که برنده شوید تا ستاره یک داستان باشید.

یک بازنده مغرور ممکن است سر خود را مانند یک قهرمان بلند کند. مانند مهدی طارمی که سه شنبه شب به پورتو باخت اما برای بقیه جهان قهرمان شد.

امروز صبح ، وقتی از خواب بیدار می شوید ، ممکن است سیل واکنش هایی را در دنیای گل فوق العاده مهدی طارمی دیده باشید. لحظه ای که در زندگی داریم در ذهن همه ما باقی خواهد ماند. شاید زمان هایی که برای دیدن این واکنش ها به صفحات مجازی و گروه های تلگرامی مراجعه می کنیم ، بلافاصله با خود فکر می کنیم که این زیباترین هدف تاریخ فوتبال ایران است. گل طارمی برای چلسی شاید به اندازه گل گوچی برای کره یا خداداد عزیزی برای استرالیا و گل استیلی برای ایالات متحده مهم نباشد ، اما چیزی کم نخواهد شد.

به همین منظور ، مهدی نه تنها در ذهن ایرانیان بلکه در ذهن همه جهان باقی خواهد ماند ، دقیقاً مانند گلی که کریس رونالدو به یوونتوس زد و مردم دنیا هنوز در مورد او صحبت می کنند.

صرف نظر از این استدلال ها ، می توان نتیجه گرفت؛ اینکه لحظاتی در بازی وجود دارد که علی رغم پیروزی در یک بازی ، در تاریخ به پایان می رسد.

چرا رسانه ها بیشتر از اینکه هدف پیروزی تیم انگلیسی را در نظر بگیرند ، در مورد اهداف مهدی طارمی صحبت می کنند یا می نویسند؟ فکر می کنید هدف این ستاره ایرانی با پیروزی چلسی کاملاً پنهان مانده است؟ هیچ کس نگفت چلسی برنده شد ، همه گفتند آیا هدف مهدی طارمی را دیدی؟ غیر منطقی است که بگوییم قهرمان بلامنازع بازی سه شنبه گذشته مهدی ما بود ، نه کسی یا تیم دیگری.

تابستان آینده منتظر اتفاقات خوب هستم. نفس خود را در حال حاضر نگه دارید. یک اتفاق بزرگ در شرف وقوع است.

252 252

دکمه بازگشت به بالا