اجتماعی

کشف ۱۳۵ تن نهاده دامی فاسد در گمرک

رئیس پلیس گمرک پلیس امنیت اقتصادی ناجا از کشف 135 تن ورودی دامی پوسیده و غیرقابل استفاده و دستگیری 6 متهم در شمال غرب کشور خبر داد.

تأیید شده توسط نازک نارنجی ، سرهنگ هادی رفیعی کیا با شفاف سازی جزئیات خبر گفت: کارشناسان مستقر در مرکز رصد پلیس گمرک ناجا با ثبت محموله های گمرکی و اقدامات فنی و ویژه پلیسی در بسیاری از تریلرهای حمل گاو احشام پاک شده از عرف مشکوک بندرانزلی.

وی افزود: با توجه به اینکه مقصد کلیه محموله ها استان آذربایجان غربی است ، موضوع توسط پلیس امنیت اقتصادی مستقر در استانهای محل حمل و نقل تصویب شده است ، مقامات امنیتی اقتصادی استان های مذکور چهار تریلر را متوقف کردند در استان زنجان و دو تریلر در استان اردبیل برای بررسی بیشتر.

رئیس پلیس گمرک پلیس امنیت اقتصادی ناجا اظهار داشت: در تحقیقات اولیه همکاران مشخص شد که همه ذرت های دام پوسیده ، کپک زده و غیرقابل استفاده از دام است.

رفیعی کیا با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش محموله مکشوفه را هشت میلیارد تجمع تخمین زده اند ، افزود: در این پرونده شش متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل آنها برای سیر مراحل قانونی در مراجع قضایی هستند.

به گزارش وب سایت پلیس ، رئیس پلیس گمرک پلیس امنیت اقتصادی ناجا ضمن تشکر و تشکر از همکاری خوب مردم با پلیس ، از آنها خواست هرگونه فعالیت اقتصادی غیر مجاز را از طریق فوریت های پلیسی 110 برای حمایت از خود گزارش دهند با از بین بردن موانع در تولیدات خانگی کمک کنید.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا