استان ها

توسعه فضای آموزشی و خوابگاهی دانشگاه فرهنگیان قزوین در اولویت قرار گیرد

به گزارش خبرگزاری نازک نارنجی از قزوین؛ اولین جلسه شورای آموزش و پرورش یکشنبه شب توسط استاندار قزوین برگزار شد.

منوچهر حبیبی در این جلسه اظهار داشت: با توجه به وضعیت قرمز در تاج استان قزوین ، همه ویژه برنامه های بزرگداشت روز معلم فقط به فضای مجازی می رود.

وی افزود: مسئولان و دست اندرکاران باید در برنامه های روز معلم به رویکرد فضای مجازی روی بیاورند و در صورت ادامه بیماری قرمز ، انجام هرگونه فعالیت شخصی ممنوع است.

انرژی دانش آموزان را برای شرکت در موفقیت در کنکور تقویت کنید

حبیبی می گوید: اکنون رتبه موفقیت دانش آموزان استانی در کنکور در جایگاه سیزدهم قرار دارد و در برنامه ریزی ها و فعالیت های مدون ، باید این گروه را رقمی کنیم.

image_2021_4_11-16_2_43_457_kj1

وی افزود: در شورای آموزش و پرورش استان باید بتوانیم شرایطی را برای پذیرش دانش آموزان بیشتر برای پذیرش فراهم کنیم و این امر با استفاده از همه ظرفیت ها محقق می شود.

قائم مقام تاج استان قزوین یادآور شد: برای آماده سازی مدارس در شرایط عادی ، مسئولان آموزش و پرورش باید اقدامات لازم را انجام دهند و در صورت وجود روزنه ای در دستورالعمل ها ، معلمان نیز خود را برای ایجاد فرصت از دست نمی دهند.

توسعه فضای آموزش و خوابگاه در دانشگاه فرهنگیان باید در اولویت باشد

حبیبی تأسیس دانشگاه فرهنگیان در استان قزوین را فرصتی ارزشمند دانست و گفت: دانشگاه فرهنگیان ظرفیت بی نظیری در تربیت معلمان ارزنده و آگاه دارد و برای جذب دانشجو بیشتر آیا می توان با اجرای طرح رشد 300 نفر دیگر را در خود جای داد “

وی افزود: “لازم است نوسازی و ایجاد ظرفیت جدید خوابگاهی در دانشگاه فرهنگیان به عنوان اولویت برنامه های امسال مدیرکل آموزش و پرورش و تا حدی با توجه ویژه به وزارتخانه و حمایت مسئولان استانی انجام شود.” کار می تواند تسریع شود. “

دکمه بازگشت به بالا