حوادث

ورود میکسر بتن به یک ساختمان در بلوار آیت‌الله کاشانی + عکس

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ از ورود میکسر بتن به ساختمانی در بلوار کاشانی خبر داد.

سرهنگ احسان مومنی در گفت وگو با نازک نارنجی وی در همین رابطه گفت: حوالی ساعت 22:30 امشب یک دستگاه کامیون میکسر بتونی که در مسیر شمال به جنوب در خیابان بهنام مجاور بلوار آیت الله کاشانی در حرکت بود ناگهان وارد بلوار آیت الله کاشانی شد و از بلوار عبور کرد و در جهت مخالف وارد شد. در اثر برخورد شدید با ساختمانی که طبقه همکف آن فروشگاه کاشی و سرامیک بود متوقف شد.

وی گفت: این کامیون با چهار دستگاه خودروی سواری از جمله دو دستگاه پژو ، یک پراید و یک UVM برخورد کرده و به آنها خسارت زیادی وارد کرده است. نجات.

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه مأموران تلاش کردند ترافیک را آرام کنند ، افزود: بر اساس اعلام امدادگران ، در این حادثه کشته ای رخ نداد و راننده پناهگاه به بیمارستان منتقل شد.

مومنی علت اصلی این حادثه را نقص فنی در سیستم ترمز کامیون عنوان کرد و گفت: برای رانندگان وسایل نقلیه سنگین لازم است که از سیستم های وسایل نقلیه خود مانند سیستم ترمز غافل نشوند و هر ساعت و روز وسیله نقلیه خود را بررسی کنند اهمیت آن آنها باید توجه ویژه ای به کار آن داشته باشند تا شاهد چنین حوادثی نباشیم.

سید جلال ملکی ، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران “با اعلام این حادثه ، مأموران سه ایستگاه آتش نشانی در محل حاضر شدند و دیدند که جلوی کامیون به دلیل سنگینی برخورد در حال سوختن است که بلافاصله آتش را خاموش کرده و منطقه را در همان منطقه ایمن می کند. ساعتها ، “او گفت. آنها سعی کردند راننده تاکسی را از کابین خارج کنند.

ملکی ادامه داد: به همین ترتیب آتش نشانان با استفاده از جرثقیل آتش نشانی کامیون را از داخل ساختمان خارج کردند و عملیات ادامه یافت.

حسین خانی ، یکی از شاهدان این حادثه که عکس هایی از این حادثه را نیز به نازک نارنجی فرستاده است ، در این باره به خبرنگار ما گفت: میکسر پر از بتن شده بود و ناگهان هنگام دمیدن بوق مداوم ، در بلوار آیت الله کاشانی وارد شد و برپا شده و وارد یک ساختمان یک طبقه در آن طرف بلوار شد. ترافیک سنگین نیز در منطقه ایجاد شده است.

وی افزود: افراد زیادی برای دیدن صحنه می آیند و این به دلیل شرایط فوران تاج بسیار نگران کننده است. نکته دیگر این است که اگر شخصی یا افرادی در فروشگاه حضور داشته باشند و این واحد فعال باشد ، مقیاس این حادثه بسیار بیشتر بوده و حتی افراد بیشتری می توانند جان خود را از دست دهند.

مخلوط کردن بتن وارد ساختمان می شود / عکس: محسن حسینخانی

مخلوط کردن بتن وارد ساختمان می شود / عکس: محسن حسینخانی

مخلوط کردن بتن وارد ساختمان می شود / عکس: محسن حسینخانی

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا