ورزشی

تشکر شیخ سلمان از کشورهایی که میزبانی را قبول کردند!

شیخ سلمان ، رئیس AFC ، در جلسه کمیته اجرایی AFC در منامه ، بحرین گفت که بالاترین استانداردها و پروتکل های بهداشتی اجرا شده در لیگ قهرمانان آسیا 2020 در دوحه ، قطر ، برنامه جامعی است که در سال 2021 اجرا می شود. . ارایه شده. وی همچنین از علاقه کشورها به میزبانی مقدماتی آسیا ، لیگ قهرمانان آسیا و جام AFC تشکر کرد.

شیخ سلمان گفت: “اتمام موفقیت آمیز لیگ قهرمانان آسیا در سال 2020 الگویی به ما می دهد تا با اطمینان بیشتری به سال 2021 نزدیک شویم و ما باید از فدراسیون فوتبال قطر ، مقامات و متخصصان قطر در پزشکی به خاطر تعهد و حمایت خود تشکر کنیم.” همچنین باید از همه انجمن های عضو که توافق کرده اند در هفته ها و ماه های آینده میزبان تیم های ملی و باشگاهی ما باشند ، صمیمانه سپاسگزاریم. برای ما بسیار مهم است که به جهانیان نشان دهیم فوتبال آسیا آماده بازگشت است. ما باید نشان دهیم AFC اکنون در بهترین موقعیت برای ارائه مسابقات ایمن قرار دارد.

شیخ سلمان ابتدا از جیانی اینفانتینو رئیس فیفا برای حضور در جلسه بحرین تشکر کرد.

پیش بینی این جلسه به شرح زیر است:

کمیته AFC تاریخ جدید را از 4 تا 17 آوریل 2022 تصویب کرد و رای داد که ازبکستان 2022 حق میزبانی جام ملت های آسیا 2020 را به دست آورد. مسابقات جام ملت های آسیا زیر 17 سال آسیا 2022 نیز در اندونزی برگزار می شود.

اعضا همچنین تصمیم فیفا برای تعلیق فوری فدراسیون فوتبال پاکستان (PFF) را متناسب با رویدادهای جاری در مقر فدراسیون در لاهور ، جایی که گروهی از معترضین به دفاتر حمله کردند ، بازگو کردند.

کمیته راهبری AFC همچنین وضعیت مالی را روشن و آخرین شرایط را اعلام کرد.

همچنین مقرر شد سی و یکمین کنگره AFC همزمان با جوایز سالانه AFC در نوامبر 2021 در دوحه قطر برگزار شود.

دکمه بازگشت به بالا