اجتماعی

توضیحات هاشمی درباره نامه نگاری شورای عالی استانها درباره باغات

رئیس شورای شهر تهران توضیحات دادگاه عالی استانها درباره باغ ها را روشن کرد.

به گزارش نازک نارنجی ، در پایان 284مین جلسه شورای اسلامی در تهران ، محسن هاشمی در مورد وضعیت بحران کرونا در تهران و اقدامات مدیریت شهری به خبرنگاران گفت: “ستاد ملی کرونا جلساتی در مورد آن تشکیل داده است.” بهشت زهرا (س) به کمتر از 20 فوت تاج رسید و ما در وضعیت خوبی هستیم ، اما اکنون این آمار به بیش از 50 نفر رسیده است.

وی در گزارشی از اتحادیه حمل و نقل بین المللی گفت مسافران در صورت كمتر از 20 تا 30 دقیقه در اتومبیل ، در معرض خطر نیستند. در مورد تهویه ، عملیاتی برای بیرون آوردن هوا از خارج و احاطه نشدن هوای داخل واگن ها انجام شد تا مشکلات به حداقل برسد.

وی تاکید کرد: تعداد مسافران مترو در ایام نوروز تقریبا 300 هزار نفر بود و تعداد مسافران هنوز افزایش نیافته بود. اگر هفته آینده تعداد مسافران به روزهای عادی برود و افزایش یابد ، تصمیم می گیریم.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران در پاسخ به سوال خبرنگار مبنی بر اینکه نامه جعلی برای تصمیم گیری در مورد 61 باغ مورد اختلاف شورای تهران و دیوان عالی استانها به شورای دادگاه عالی استان ارسال شده است ، گفت: بدون ما یک شماره یا امضا از طریق سیستم دولتی ، با این عنوان که مصوبه ای در باغهای دادگاه عالی استانها تصویب شده است. وقتی دیدم نامه شماره و امضا ندارد ، از مدیر تأیید خواستم نامه ای بنویسد و ببیند چرا نامه شماره و امضا ندارد.

وی ادامه داد: مدتی بعد ، در پایان ماه مارس ، نامه ای به امضای رئیس دیوان عالی استانها رسیدم كه نامه ای بود كه رئیس مجلس شورای اسلامی ارسال كرده بود و یك نسخه نیز برای دادگاه عالی شورای استانها و شورای شهر تهران. “از آنجا که در این زمان تناقضاتی وجود داشت ، ما یک جلسه اضطراری برگزار کردیم ، اما مکالمه ای با رئیس دیوان عالی استانها از رادیو و تلویزیون پخش شد. ، صدور یک حلقه در مورد باغها ، و در صورت عدم اجرای آن ، اقدامات قانونی انجام خواهد شد.

هاشمی تأکید کرد: در مرحله بعدی ، اخباری از دفتر رئیس دیوان عالی استان ها دریافت کردیم که چندین نامه جعلی رخ داده است.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران که در بخشی از سخنان من با مجلس و دیوان عالی استانها صحبت کردم ، افزود: “در هر صورت آنچه گفته می شود قابل اجرا نیست و مراحل قانونی را طی نکرده است و اگر دوره حقوقی دنبال شود قابل اجرا است. “من فکر می کنم این نامه ها چیزی بیشتر از جعلی هستند.

رئیس شورای شهر تهران تأکید کرد: در مورد باغات نیز همان مقررات قبلی را برای اطلاع به ما اعمال خواهیم کرد. در جلسه امروز ، یک لایحه فوری برای توانمندسازی زنان بی خانمان تصویب شد و گزارش ممیزی در مورد زیبایی ، زباله و راه حل های فناوری توسط شورای شهر مورد بحث و بررسی قرار گرفت. در این دوره شورا ، ما 60 گزارش حسابرسی تهیه کردیم ، باقی مانده مربوط به سال 1993 و اکنون به 94 رسیده است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا