ورزشی

شمشیربازی اپه اردوی مشترک خارجی ندارد/ معرفی نفر اعزامی به انتخابی آسیا تا هفته آینده

شمشیربازی Epe یک اردوی متحد خارجی نیست / معرفی شخصی که هفته آینده در آسیا انتخاب شود

اردوی متحد ارتش ملی در اوکراین وجود ندارد و آنها به آموزش خود در ایران ادامه می دهند.

علی یعقوبیان ، سرمربی تیم شمشیربازی Epe ، در گفتگو با نازک نارنجی در مورد برنامه Epe تا آغاز منطقه آسیا ، جایی که سهمیه المپیک داده می شود ، گفت: اگر در جام جهانی کازان شرکت کنیم ، برای هر کسی چه کسی می توانست در منطقه آسیا شرکت کند ، این آزمون خوبی بود اما متأسفانه ما نمی توانستیم در این مسابقات شرکت کنیم. ما می توانستیم اردوی مشترکی در کشور دیگری داشته باشیم ، بنابراین من در اوکراین رایزنی کردم ، اما اردوگاه حصارکشی آنها بعد از بازی های آسیایی ساخته شد و آنها اکنون یک اردوی آماده سازی دارند ، بنابراین برای ما هیچ فایده ای نداشت. ما روسیه و قزاقستان را نیز در نظر داریم ، اما به دلیل محدودیت های شدید و بسته بودن مرزها ، امکان سفر بین این دو کشور و ایجاد اردوی مشترک وجود ندارد ، بنابراین ما تاکنون دو اردو در تهران داریم تا اینکه به منطقه آسیا بپیوندیم.

یعقوبیان در پاسخ به این سال که چه موقع مشخص خواهد شد که چه کسی به منطقه آسیا اعزام می شود ، گفت: تا هفته آینده ، ما می دانیم چه کسی به منطقه آسیا خواهد پیوست.
وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا اردوی گروه ملی فقط با حضور محمد رضایی و محمدرضایی طادی برگزار می شود یا خیر ، تأکید کرد: از هشت نفر دعوت شد که بهترین های ایران هستند و البته باید شاکر باشیم که حتی دانستن اینکه آنها به بازیهای آسیایی اعزام نخواهند شد اما همچنان به اردو می روند. من از وزارت ورزش می خواهم که توجه ویژه ای به اپه و فلورا داشته باشد ، زیرا آنها استعداد زیادی دارند و می توانند در آسیا و سراسر جهان مدال بگیرند.
انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا