ورزشی

گفتگوی آنلاین با بهترین شمشیرباز ایران در جام‌ جهانی – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، اعضای تیم ملی شمشیربازی اسلحه گرم شمشیر ایران پس از یک سال دوری از میادین در هفته آخر مارس محل جام جهانی مجارستان برگزار می شود و آنها در هر دو بخش انفرادی و تیمی با حریفان خود روبرو می شوند.

محمد رهبری یکی از بهترین های تیم است به طور جداگانه ایران در مسابقاتی حضور دارد که تنها ایرانی تا جدول 16 است اشخاص حقیقی می رود و تا آخرین رتبه ادامه می یابد تم او این مربوط به سیزدهم است. در قسمت تیم او در غیبت مجتبی عابدینی و علی پاکدامن نقش زیادی داشت ششم تیم ایران وجود دارد.

این یک سلاح ملی است شمشیر البته وی تأکید می کند که برای رسیدن به اهدافش باید قدم های محکمتر و بیشتری بردارد. labi na تمرکز او مدال المپیک بود.

محمد رهبری در مصاحبه با آنلاین تأکید کرد که حضور در جام جهانی مجارستان به موقع و ضروری است. طول ورزش قهرمانی سه تا چهار ماه طول می کشد جانشینی در سمت چپ هینابو من شرکت نکردم ولی سال گذشته مدت ها قبل و دقیقاً با همان شرایط بود ، یعنی به دور از آن جفت کردن و تمرین حرفه ای البته برای مسابقات خیلی دیر است لیگ ادامه دارد شد ولی حضور در استادیوم های بین المللی نقصی است که توسط لیگ های داخلی و رقابت ها قابل درمان نیست.

وی به حضور در جام جهانی مجارستان اشاره کرد اولین وی با اعزام تیم ملی شمشیربازی پس از یک سال گفت: “تقریباً تمام فنسوارانی که در این رویداد شرکت می کنند ، شرایطی مشابه شرایط ما دارند و این مورد است. جفت کردن متفاوت از قبل شرکت می کند و حساسیت بیشتری دارد. حساسیت بیشتر جام جهانی البته به دلیل سهمیه های المپیک و این واقعیت است که سهمیه های باقیمانده باید به این مسابقات اختصاص یابد.

اسلحه شمشیربازی کشور شمشیر وی اظهار داشت: ما ایرانی ها با سهمیه راحت هستیم ولی بر مرد مهم است که بعد از یک سال یک تیم المپیک باشید خودی جلسات خوبی را نشان دهید labi na با وجود محدودیت هایی که ما داریم ، تمرینات بازگشت خوب ما اردوگاه های تولیدی را ترک کردیم و اخیراً سازماندهی کردیم.

تأکید بر رهبری این بود: “همه آنها با هم همکاری می کنند تا در جام جهانی مجارستان یک آزمایش جدی انجام دهند و خدا را شکر که نتایج خوبی کسب کرده ایم.” بر اولین چهار بار شمشیربازی ایرانی در جدول 32 به طور جداگانه مقدماتی جام جهانی. در قسمت تیم حتی بدون حضور مجتبی عابدینی و علی پاکدامن ، ما ششم شدیم. مطمئناً اگر مجتبی و علی در این بخش شرکت می کردند ، می توانستیم مدال بگیریم.

وی که در مسابقات قهرمانی آسیا نیز مدال نقره کسب کرد ، در مورد موفقیت های خود در جام جهانی مجارستان ، همراه با مقام سیزدهم خود در هر بخش ، صحبت کرد: اولین این زمانی است که من موفق شدم رقابت کنید با چنین سطحی تا جدول 16 به طور جداگانه به مسابقات می روم. به هر حال من در جام جهانی 2018 گرجستان مدال طلا گرفتم ولی سطح مسابقات هرگز با جام جهانی مجارستان قابل مقایسه نیست. جام جهانی مجارستان فكر كردن توزیع سهمیه المپیک در سطح بسیار بالایی انجام می شود. جای گرفتن در این جام بسیار مهم است.

شمشیربازی ملی کشورمان گفت: “در هر صورت ، من در مجارستان عملکرد خوبی داشته ام.” ولی اینجا تمام نمی شود آی تی اولین این گامی است که من در جهت اهداف خود برمی دارم. من باید حتی بهتر و بهتر پیش بروم و در رشته های دیگر مدال بگیرم آورده شده من هم همینطور.

او که با تیم ملی بود اسلحه را شمشیربازی می کرد شمشیر برنده شدن در سهمیه المپیک توکیو ، صحبت در مورد اعزام او به بازی ها: نمی دانم جزو آیا من شخصی به توکیو اعزام شده ام یا نه؟ ولی در هر صورت ، من تمریناتم را جدی گرفتم و به این امید اطمینان داشتم که می توانم در تیم اعزامی باشم و یکی از چهره های تأثیرگذار در پایان توکیو باشم. با اشتیاق ، برنامه و آمادگی که دارم ، فکر می کنم بتوانم به تیم کمک کنم.

محمد رهبری گفت: سال گذشته و به طور کلی قبل از گرفتن سهمیه المپیک بیش از سهمیه به فکر قسمت مدال المپیک بودیم. راستش ما هرگز به سهمیه توجه نکردیم. من و خودم تیم من ما این اشتیاق و هدف را آموزش دادیم و در مسابقات مقدماتی برای کسب مدال در توکیو شرکت کردیم. کانون شمشیربازی اسلحه شمشیر ایران سالها با مدال المپیک روبرو بوده است. برای رسیدن به این هدف عالی از کسانی که استحکام – قدرت من انگیزه داشتم.

دکمه بازگشت به بالا