عمومی

چشم انداز مثبت بورس

بر اساس پایگاه اطلاع رسانی اخبار شبکه ،
پرونده بورس اوراق بهادار تهران در سال 1399 با بازدهی 155 درصدی و عرضه اولیه 26 شرکت جدید در بورس سهام ایران و فرابورس بسته شد. بر این اساس ، در مصاحبه 18:30 با نازک نارنجی ، با حضور محمد علی دهقان دهنوی ، معاون وزیر اقتصاد و رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار ، ایجاد بازار سرمایه در سال 1999 و چشم انداز برای در سال جدید مورد بررسی قرار گرفت.

دهقان دهنوی با اشاره به افزایش و سقوط شدید بورس در سال 1999 ، اظهار داشت: “سه دسته از عوامل تأثیرگذار در این زمینه ، از جمله” محیط اقتصاد کلان “که بر همه بازارها مانند طلا تأثیر می گذارد ،” سیاست های خارج از بازار سرمایه “مانند قیمت گذاری و سیاست های غلط و دسته سوم “بازار سرمایه داخلی” مانند شفافیت اطلاعات ، که تنها یکی از مدیریت و مدیریت سازمان بورس است. هر سه عامل کنترل شده و قابل کنترل تر هستند ، تغییرات کمتری ایجاد می شود در بازار سرمایه دیده می شود.

معاون وزیر اقتصاد اظهارنظرهای سیاسی را یکی از مهمترین عوامل تأثیرگذار در بازار سرمایه خواند و افزود: اظهار نظر مسئولان بازار. “کردن. اظهار نظرهای سیاسی باعث” واکنش بیش از حد “در بازار سرمایه شد.

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در مورد انتشار سهام عدالت گفت: انتشار سهام عدالت به دلیل فشارهای اقتصادی مردم و نیاز به فروش فوری آنها ، عواقب منفی برای بازار سرمایه دارد ، که مسیر قبلی را متوقف کرد ؛ بنابراین ، ما راه حلهایی اندیشیدیم که این انتشار هیچ نتیجه سوverse قبلی نداشته است.

دهقان دهنوی ادامه می دهد که تلاش شده است تا اعتماد عمومی به بازار سرمایه ، رفتار مثبت و منفی قوانین بورس و حتی نقض برخی از واقعیت ها با سرمایه گذاری های کلان و راه های افزایش مدیریت کمک های مردمی برگردانده شود. مدیریت این بازار

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار چشم انداز بازار سرمایه را در بلندمدت مثبت ارزیابی کرد و سود بسیاری از شرکت ها را در سال 1400 به دلیل خروج کشور از رکود و قدرت تولید پیش بینی کرد.

دکمه بازگشت به بالا