ورزشی

جزئیاتی از رویداد ملی کرسی‌های آزاداندیشی در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی

به گزارش خبرگزاری آنا از بیرجند ، اولین رویداد ملی در صندلی های بی فکر با حضور هشت دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی در بیرجند ، فردوس ، قاینات ، طبس و نهبندان در استان خراسان جنوبی با چهار فرهنگی ، سیاسی ، مسائل اقتصادی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند ایجاد شد.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند در مصاحبه با آنا در حاشیه این دوره اظهار داشت: در اختیار داشتن کرسی های بدون فکر اصولی است که مقام معظم رهبری از دانشگاه ها خواستار آن هستند و به ابتکار معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی فرزاد جهان بینی گام بلندی در جهت تحقق دستور دیوان عالی کشور است.

علی ماندگار افزود: از آبان ماه سال جاری و پس از اعلام برگزاری این رویداد در استان ها ، اطلاعات و اقدامات لازم انجام شد و سرانجام با در نظر گرفتن در دسترس بودن. بیماری عروق بیماری کرونا قلب بدخیم هشت تیم در حال آماده شدن برای رقابت در چهار موضوع هستند.

این مقام مسئول اظهار داشت: در تاریخ 30 مارس 1999 ، دو گروه از حامیان و منتقدان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند با تمرکز سیاسی بر روی این موضوع کار خود را آغاز کردند (عدم پیروی آمریکا از برجام نشان داد که سیاست مذاکره آمریکا اشتباه است شروع)

وی ادامه داد: در روز دوم این رویداد با حضور دو تیم دانشجویی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند (موافق) و دانشگاه آزاد اسلامی واحد فردوس (منتقد) در مورد محور فرهنگی و دارای مضمون (تغییر در دیدگاه از ازدواج جوانان به دلیل اضافه شدن این که هیچ ازدواج) انجام شده است. در روز سوم ، یازدهم اسفند ، 99 کرسی فعالیت بدون فکر ، دو تیم از دانشگاه آزاد اسلامی واحد طبس (موافق) و دانشگاه آزاد اسلامی واحد قاینات (منتقدان) کار خود را در مورد محور اقتصادی و موضوع (استقلال مالی) ادامه می دهند دانشگاهها برای پیشرفت آنها در علم ضروری است).

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند افزود: در آخرین روز این رویداد ملی ، گروه هایی از دانشجویان این دانشگاه (موافق) و دانشگاه آزاد اسلامی نهبندان (منتقد) با یک محور اجتماعی و موضوع (وقت نظامی را به جوانان هدر دادند) از آنها رقابت می کنند.

ماندگار خاطرنشان کرد: در آخرین روز این رویداد ، سید حسن هاشمی ، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی و بیرجند در این جلسه حضور یافت و از حضور همه شرکت کنندگان و شرکت کنندگان در این رویداد تشکر کرد و به علت شرایط فعلی و عروق بیماری کرونا تبریک گفت. بیماری قلبی. استقبال مینماید. در جلسات و جلسات بعدی که به صورت ملی برگزار می شود ، موارد خاصی مانند قدرت گفتاری ، اعتماد به نفس ، هوش فردی و ارتباط آن با سبک رهبری باید بیشتر مورد بررسی قرار گیرند.

وی از گروهی از اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند که به عنوان داور در گفتگوی چهار روزه با دانشجویان شرکت کرده و روش استدلال و استفاده از منابع معتبر و اخلاقی را در این بحث و بدون هیچ گونه مشخصی ارج نهاده اند ، تشکر کرد. جهت گیری و موقعیت.

انتهای پیام / 4121/4062 /

دکمه بازگشت به بالا