ورزشی

هدفم کسب سهمیه پارالمپیک است

نازک نارنجی / فارس سی خانم پارابادمینتون ، ملی پوش پارسی و نماینده ایران در امارات متحده عربی ، تأکید کرد که با هدف کسب سهمیه پارالمپیک وارد مسابقات می شود و تأکید ویژه ای بر انرژی مثبت مسابقات دارد. دعای مردم ایران.

اقدس زالی پور در مصاحبه با نازک نارنجی ، ضمن تبریک نوروز قدیمی ، اظهار داشت: این اولین بار است که ایران تصمیم می گیرد کودکان معلول را به چنین مسابقات اعزام کند و بنابراین ، من نیازی به شناخت رقبا ندارم. البته من فیلم هایی از بازی های آنها را دیدم و می دانستم که آنها رقیب هستند ، اما از کار خود راضی بودم و فقط برای مدال طلا تلاش می کردم.

زالی پور افزود: این مسابقات همچنین تأثیر بسزایی در کسب سهمیه المپیک خواهد داشت و اگر موقعیت خوبی را در امارات بدست آوریم احتمالاً به المپیک توکیو اعزام خواهیم شد.

به گزارش نازک نارنجی ، زالی پور در سپتامبر 1961 در کازرون متولد شد و در 20 سالگی از ناحیه نخاع آسیب دید ، بنابراین مجبور شد در کلاس WH1 شرکت کند.

وی درباره زمان حضور در این ورزش و تأثیر آن بر زندگی خود می گوید: “من بیش از ده سال است که ورزش می کنم و 30 مدال ملی در رشته های مختلف مانند تیراندازی ، وزنه برداری ، پرتاب نیزه و بدمینتون کسب کرده ام.” و روحیه نیز در سال 2016 ، دومین عنوان قهرمانی جهان در پارادوکس را به دست آوردم. من قبل از ورزش اعتماد به نفس داشتم ، اما مطمئنم که ارتباط زیاد جامعه به من کمک کرد تا احساس خوبی نسبت به خودم داشته باشم. کودکان معلول با ورود به دنیای ورزش دیگر احساس ضعف نمی کنند و حتی ممکن است خود را برتر از افراد عادی ببینند.

بازیکن ملی ماراتن رژه در استان فارس در مورد امکانات ارائه شده توسط فدراسیون بدمینتون و هیئت بدمینتون گفت: “مسئولان ما را هرچه بیشتر دوست دارند و من از همه تشکر می کنم ، خانم خرمی نژاد ، آقای رازی ، G .Adlband و خانم هاشم پور از تیم های بدمینتون فارس و شیراز تا آنجا که ممکن بود برای ما کار کردند. در فدراسیون آقای پورسعیدی و خانم مددی در بسیاری از مواقع سعی در برگزاری وبینار و کلاس برای ما داشتند و این به ما کمک زیادی کرد.

اقدس زالی پور گفت: باید از مربی خود خانم مانیجه سیاه تشکر کنم. او به عنوان مربی بین المللی ، در شرایط دشواری که کرونا ایجاد کرد ، ما را تنها نگذاشت. هر کجا که تمرین کنند به ما کمک می کنند تا به آنجا برویم و آماده شویم. من هنوز آماده هستم و امیدوارم با دست پر و سهمیه المپیک از امارات برگردم.

به گزارش نازک نارنجی ، مسابقات جهانی پارالمپیک از 27 آوریل در امارات برگزار می شود و سه نفر از ایران در این مسابقات شرکت می کنند که دو نفر از آنها دو بانوی ورزشکار پارالمپیک از استان فارس خواهند بود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا