ورزشی

«پایان خوش» پرسپولیس با برد مقابل نفت مسجدسلیمان – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، تیم فوتبال پرسپولیس در هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال از ساعت 15 امروز میزبان نفت مسجد سلیمان بود که با پیروزی دو بر صفر شاگردان یحیی گل محمدی همراه بود.

مهدی ترابی (32) و وحید امیری (69) برای پرسپولیس و میثم تهیدست (53) برای نفت مسجد سلیمان گلزنی کردند.

سرخپوشان در حالی که برای خرید زمستانی خود در کنار شهریار مقانلو و مهدی ترابی بودند با نفت مسجدسلیمان مخالفت کردند تا سیامک نعمتی بتواند مدت ها روی نیمکت تیم بنشیند.

به گفته حمید مطهری ، سرمربی پرسپولیس ، در یک نشست خبری پیش از بازی در مورد شروع خط حمله قرمزها ، پرسپولیس بازی را کنترل کرد و فشار زیادی به دفاع چند لایه نفتی ها وارد کرد.

حملات گسترده پرسپولیس منجر به پنالتی تیم مهدی ترابی و خطای نفت مسجد سلیمان شد و امید عالیشاه در دقیقه 8 پشت آن ایستاد اما ضربه پنالتی هافبک پرسپولیس از هدف نفت فراتر رفت. که تیم می خواهد گل بزند. خیلی زود رسیدن.

با این حال ، حملات شاگردان یحیی ادامه داشت تا اینکه سرانجام پاس عرضی سعید آقایی در دقیقه 32 به ترابی رسید تا وی بتواند اولین گل خود را با ضربه سر به ثمر برساند تا به این تیم یک در لیگ برتر بیستم بازگردد.

حملات تیم میزبان بعد از این گل تمام نشده است ، اما آنها نمی توانند این کار را در گلهای پرسپولیس انجام دهند تا نیمه اول با همان گل به پایان برسد.

نیمه دوم این مسابقه با تغییر در ترکیب تیم مهمان آغاز شد تا شاگردان داریوش یزدی در حضور مهدی محبی گل تساوی را به ثمر برسانند.

نفتی ها با حفظ حضور گسترده خود در خط دفاعی به دنبال ضد حمله برای ایجاد موقعیت گلزنی برای گل حامد لک هستند.

شاگردان یزدی در یکی از معدود حملات خود کرنر گرفتند تا میثم فقیر به دلیل تأخیر مدافعان پرسپولیس بتواند دروازه تیم میزبان را باز کند.

تیم یحیی گل محمدی پس از دریافت گل تساوی به حمله گسترده خود به دروازه نفت مسجد سلیمان ادامه داد تا اینکه سرانجام در دقیقه 69 با ارسال شهریار مقانلو به وحید امیری به گل دوم رسید.

پس از دریافت گل دوم ، نفتی ها از دفاع بیشترین افراد برای به خطر انداختن گل پرسپولیس جلوگیری کردند.

بازی سریع مسجد سلیمانی وینگرهای پرسپولیس را چنان تحت تأثیر قرار داد که برای جلوگیری از حملات تیم میهمان اشتباه کردند و با هشدارهای داور روبرو شدند.

سیامک نعمتی که در دقیقه 60 تعویض شد ، تنها در دقیقه 15 در زمین بود. وی در دقیقه 75 کارت زرد دوم خود را از بیژن حیدری دریافت کرد و از زمین بازی اخراج شد.

کارت زرد داوران بازیکنان و مربیان هر دو تیم همچنان به عملکرد داور اعتراض دارند.

با این برد پرسپولیس 37 امتیاز به دست آورد و نفت مسجد سلیمان در سال 1999 با 20 امتیاز کار خود را به پایان رساند.

دکمه بازگشت به بالا