ورزشی

“صابر کاظمی” امتیازآورترین بازیکن فینال لیگ برتر والیبال شد

به گزارش شفاف ، دو تیم شهرداری ارومیه و فولاد سیرجان از ساعت 16:00 در سالن فدراسیون والیبال در سومین دیدار نهایی لیگ برتر والیبال به مصاف هم می روند. با توجه به اینکه بازی سوم مرحله نهایی این مسابقات را دنبال می کرد ، هر تیم در صورت پیروزی می توانست به عنوان قهرمانی دست یابد و تیم فولاد سیرجان توانست با نتیجه 3 بر یک به پیروزی برسد و در این مرحله از مسابقات قهرمان شود.

در این بازی تیم فولاد سیرجان در مجموع 101 امتیاز شامل 58 امتیاز حمله ، 13 امتیاز دفاع ، 4 امتیاز سرویس و 26 امتیاز از خطای حریف را به دست آورد. از طرف دیگر تیم شهرداری ارومیه 97 امتیاز از جمله 64 امتیاز تهاجمی ، 10 امتیاز دفاعی ، یک امتیاز سرویس و 22 امتیاز از روی اشتباهات بازیکنان فولاد سیرجان کسب کرد.

صابر کاظمی بازیکن تیم فولاد سیرجان با 29 امتیاز بهترین بازیکن گلزن این بازی شد و همچنان ستاره درخشان لیگ برتر است و میثم صالحی با 23 امتیاز بهترین بازیکن شهرداری ارومیه است. تیم

ترکیب شهرداری ارومیه: مرتضی شریفی ، مسعود غلامی ، پوریا یلی ، میثم صالحی ، سعید مصطفی وند ، محمد طاهر وادی و محمدرضا حضرت پور (کتاب)

ترکیب فولاد سیرجان: صابر کاظمی ، رحمان داوودی ، آرمین تشکری ، علیرضا بهبودی ، رامین خانی ، مهدی جلوه و مجتبی یوسفی (کتاب)

ارومیه قدیمی ترین شهر لیگ برتر والیبال مردان ایران است که از اولین دوره این مسابقات نمایندگانی در این رقابت ها دارد ، حتی اگر هیچ یک از نمایندگان این شهر تاکنون عنوان قهرمانی را کسب نکرده اند.

شهرداری ارومیه در حالی که نایب قهرمان است در دهمین دوره حضور خود در لیگ برتر است ، زیرا در پایان مرحله مقدماتی با 21 برد و 62 امتیاز در مجموع در مکان دوم جدول و پلی آف قرار دارد از سه بازی ها توانستند دو بر دو پیروز شوند این یک شهرداری گنبدی شد.

در مرحله نیمه نهایی ، شهرداری ارومیه تیم لبنیات هراز آمل را شکست داد و فینالیست شد ، اما با یک پیروزی و دو باخت در سه بازی اخیر ، همچنان یک رویای 10 ساله برای قهرمانی باقی مانده است. این تیم طی 10 سال حضور در لیگ برتر دو نایب قهرمان و سه عنوان مقام سوم را به دست آورده است.

دکمه بازگشت به بالا