فرهنگ و هنر

اعلام فراخوان نخستین پویش مردمی ملی آثار صوتی و تصویری «من و امام» در بستر فضای مجازی

اعلام فراخوان اولین اسکن صوتی و تصویری محبوب ملی

نازک نارنجی / قم فراخوان نخستین اثر اسکن صوتی و تصویری محبوب ملی “من و امام” در متن فضای مجازی به مناسبت جشن معروف شعبانیه 1400-1399 اعلام شد.

حجت الاسلام علی باقری ، ناظر بر جنبش معروف ملی “من و امام” ، در مصاحبه ای با اعلام این خبر گفت: اولین جنبش ملی معروف به کارهای صوتی و تصویری در “من و امام” فرصتی برای تولید و انتقال است آثار ارزشمندی در حال حاضر. بگذارید بذر امید و شادی را در قلب هموطنان خود بکاریم و تا آنجا که ممکن است به وفور به جشن شعبانیه بیفزاییم. اردوگاه شتاب فعالیت های مهدوی از اکثر مردم دعوت می کند تا حضور هر یک از عزیزان را در این رویداد پر برکت و افتخار مد نظر قرار دهند.
اسکن مباحث و بخشهای مسابقه
مسئول جنبش معروف ملی “من و امام” با بیان اینکه هدف اصلی این جنبش تسهیل فعالیت های هنری در زمینه مهدویت است ، اظهار داشت: عناوین این فراخوان عبارتند از: فعالیت اجتماعی ، جهادی ، تداوم وحدت ، ضد اعتبار و غرور ملی.
وی جنبه های رقابتی جنبش ملی مانند سرودها ، پادکست ها ، نماهنگ ها ، نمایش های خیابانی ، استندآپ کمدی ، دوبله و هجو را تشریح کرد.
گاهشماری برای انجام اسکن های محبوب
مسئول جنبش مشهور ملی “من و امام” اظهار داشت: آخرین مهلت ارسال آثار در این جنبش دوشنبه 15 فروردین 1400 است و آثار پذیرفته شده دوشنبه 20 آوریل اعلام می شود.
حجت الاسلام باقری افزود: آخرین مهلت رأی گیری مردمی برای داوری جمعی آثار دوشنبه 5 اردیبهشت ماه سال 1400 است که مراسم نهایی و اعلام نتایج هر بخش در روز چهارشنبه 28 مه مصادف با ولادت توسط امام حسن است. مجتبی (ع).
نحوه ارسال آثار
وی در توضیح چگونگی ارسال آثار اظهار داشت: دریافت آثار در بخش عمومی فقط با ارسال اثر به شماره های 09218994649 و 09125517057 به پیام رسان های “ETA” و “Rubika” همراه با گفتن نام اثر ، نام اثر کارفرما ، مدت کار و اطلاعات تماس ممکن است. لازم به ذکر است که کارهایی که اطلاعات ناقص ارائه می دهند قابل پردازش نیستند.
مسئول جنبش ملی مردمی “من و امام” با اشاره به مشارکت کنندگان در مدیریت جنبش ملی گفت: سازمان تبلیغات اسلامی ، بنیاد هدایت ، اردوگاه شتاب یاقوت ، بنیاد فرهنگی صبح ظهور ، استودیو غدیر و اپراتور همراه اول شرکت می کنند در این حرکت
وی توضیح می دهد: به برندگان داوری اکثریت هر بخش ، یک رویداد به یاد ماندنی به همراه جایزه نقدی اهدا می شود.
حجت الاسلام باقری ضمن بیان قوانین و مقررات این شرکت افزود: این شرکت برای عموم آزاد است و محدودیت سنی و شغلی ندارد. همچنین ، تعداد آثار ارسالی توسط متقاضی در بخشهای مختلف محدودیتی ندارد.
علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت قوانین و مقررات می توانند با شماره های 023-237503623 و 09125517057 تماس بگیرند و یا به این کانال اسکن به نشانیman_v_emam در پیام رسان ETA و روبیکا مراجعه کنند. راه های دیگر ارتباط با این اسکن ایمیل S.zohor.ir@gmail.com و کد پستی 3719114544 است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا