ورزشی

وزارت ورزش در قبال فوتبال نقش حاکمیتی خود را انجام داده است+ اسناد

موافقت با نازک نارنجی؛ به دنبال شایعات عدم میزبانی ایران از مسابقات مقدماتی جام جهانی 2022 و لیگ قهرمانان آسیا ، وزیر ورزش و جوانان دکتر سلطانی فر ، او نامه ای به شیخ سلمان ، رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا و اینفانتینو ، رئیس جمهور ارسال کرد. در فیفا

این اقدام در راستای نقش نظارتی وزارت ورزش و جوانان در حمایت از فوتبال در ایران انجام می شود و اگر فدراسیون دیگری به کمک نیاز داشته باشد ، مربی ورزش کشور با همکاری دستگاههای مربوطه عمل خواهد کرد.

با توجه به اینکه وظیفه اصلی روابط بین الملل فدراسیون ها ، خود آنها هستند و وزارت ورزش و جوانان فقط یک نقش کمک کننده و حمایتی دارد و همیشه در انجام وظیفه حاکمیت و استفاده از حداکثر ظرفیت همه تلاش می کند. آژانسها

ما توصیه می کنیم با توجه به تصمیمات ناعادلانه ای که توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا اتخاذ شده است ، برخی افراد و عناصر به جای محکوم کردن این حوادث ، به جای سو abuse استفاده سیاسی از اقدام علیه منافع ایران ، که بخشی از معمای بزرگترین اجبار جمهوری اسلامی در ایران است ، سو abuse استفاده کنند. مسئولان ورزش ایران باید این فشارها را به جهان خارج وارد کنند و از صلاحیت خود برای محافظت از حقوق ایران استفاده کنند.

در همین راستا و به منظور تنویر افکار عمومی ، دو نامه فوق الذکر در زیر منتشر خواهد شد. واضح است که حتی با اعلام تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا ، وزارت ورزش و جوانان به همراه سایر نهادهای حاکمیتی و ورزشی از فدراسیون فوتبال ایران برای احقاق حقوق خود حمایت خواهند کرد.

555

دکمه بازگشت به بالا