اجتماعی

تقویت ناوگان اتوبوسرانی تهران در خطوط منتهی به مراکز خرید

مدیرعامل شرکت اتوبوسرانی تهران از آمادگی ناوگان اتوبوسرانی پایتخت برای استقبال از نوروز 1400 خبر داد و گفت: “در روزهای آخر سال ، قطعاً تعداد سفرهای روزانه ، از جمله استفاده از اتوبوس ، افزایش می یابد و شرکت اتوبوسرانی سفر را انجام می دهد. اقدامات لازم برای مطابقت با پروتکل های بهداشتی. “این از حداکثر ظرفیت میزبان به تناسب برای افزایش میزان تقاضای سفر استفاده می کند.

به گزارش نازک نارنجی ، با توجه به اهمیتی که شرکت اتوبوسرانی با تمام توان خود برای تأمین نیازهای شهروندان به میدان می رسد ، آقای محمود ترفه افزود: “علی رغم خستگی نیروها ، ما سعی کردیم از ظرفیت رسیده استفاده کنیم و ظرفیت جدید شامل 210 اتوبوس ها و مینی بوس ها فقط از میان جمعیت عبور می کنند. »ما نیز از این استفاده خواهیم کرد.

ترفه با بیان اینکه آنها تعمیرات جزئی و کلی در اتوبوس های تعمیراتی خسته و نیازمند انجام داده اند ، افزود: در هفته آخر سال علاوه بر تقویت جمعیت ، خطوط با شدت بیشتری به بازارها و مراکز خرید می روند “

وی با اشاره به اینکه 40 دستگاه اتوبوس و مینی بوس دیگر نیز برای تحویل قبل از پایان سال وجود دارد ، گفت: با توجه به موج جدید بیماری عروق کرونا قلب ، انتظار می رود بسیاری از شهروندان سفر خود را به نوروز لغو کنند. و تهران را ترک نکنید ، ما امروز آماده ارائه خدمات به شهروندان هستیم و ناوگان اتوبوسرانی تهران بدون یک روز استراحت یا حتی یک ساعت استراحت به شهروندان ارائه می دهیم.

وی با اشاره به اینکه علاوه بر کار 24 ساعته و 24 ساعته خطوط پرسرعت ، خطوط با نیاز سفر باعث افزایش ساعات کار در خطوط می شود ، گفت: برای تأمین نیازهای سفر شهروندان از طریق ویدئو. نظارت ، برای ارسال یک اتوبوس کمکی ما در مناطق با تقاضای زیاد فعالیت می کنیم ، در حالی که هماهنگی های لازم توسط پلیس راهنمایی و رانندگی برای حل مشکلات و اتصالات ترافیکی برای تسهیل و تسهیل در تردد اتوبوس انجام می شود.

ترفه با بیان اینکه ضد عفونی مداوم اتوبوس ها در حال انجام است و ما بهترین و کاملترین نظافت را از جمله توالت ، خشکشویی و خشکشویی در اتوبوس ها در دستور کار قرار داده ایم ، تصریح کرد: همچنین واحد امداد سبک و سنگین نیز باید راه اندازی شود. برای حل مشکلات فنی اتوبوس. و ما برای جلوگیری از انسداد شبکه راه اقدام می کنیم.

مطابق با روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران ؛ مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران تأکید کرد: رانندگان ناوگان اتوبوسرانی پایتخت و نیروی برجسته ای که از آنها پشتیبانی می کند 24 ساعت شبانه روز و در تمام آن ساعات در بخش فنی ، ستاد و سیستم ها کار می کنند و یادآوری می شود که رانندگان و سایر کارکنان واحد شرکت حتی در زمان تحویل تازه واردان نیز به شهروندان خدمت می کنند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا