ورزشی

پیشکسوت دوچرخه سواری: برای مجلس تائید صلاحیت شدم برای انتخابات دوچرخه سواری نه!

پیشکسوت دوچرخه سواری: من برای مجلس تأیید شدم ، نه برای انتخابات دوچرخه سواری!

این کاندیدای فاقد صلاحیت برای انتخاب دوچرخه سواری گفت: با تنظیم فیلتر ، فقط چند نفر می توانند برای ریاست فدراسیون انتخاب شوند ، در حالی که انتخاب باید به مجمع واگذار شود.

ادگار شمونیان در مصاحبه با نازک نارنجی دلیل اعتراض نکردن وی پس از رد صلاحیت از شرکت در انتخابات فدراسیون دوچرخه سواری اظهار داشت: من اعتراض نمی کنم زیرا قانون اساسی که آنها در نظر دارند تنها قانونی است که برخی از افراد می توانند به عنوان کاندیدا در انتخابات فدراسیون شرکت کنند . در این شرایط اعتراض کاملاً بی معنی است و به جایی نخواهد رسید. سال گذشته من برای انتخابات مجلس تأیید شدم که مدیریت عمومی محسوب می شود اما اکنون برای ریاست فدراسیون که متخصص اصلی من است قبول نمی شوم.

وی ادامه داد: فکر می کنم این قانون باید بازنگری شود زیرا همه افراد سابقه رئیس فدراسیون یا مدیرعامل را ندارند. حتی مدیر عامل باید به خوبی مدیرعامل یک باشگاه لیگ برتر باشد. در این صورت ، نقش متخصصان در زمینه خود چیست؟ ادامه کارهای افراد مورد تأیید تحت وزارت ورزش را مشاهده کنید. البته این مشکل مختص دوچرخه سواری نیست و سایر رشته ها نیز با این مشکل روبرو هستند. به نظر وزارت ورزش ، وزارت ورزش من دارای مدرک دکترای مدیریت ورزشی ، بالاترین درجه مربیگری در اتحادیه جهانی (دیپلم) ، سابقه ملی و 15 سال سابقه کار در کمیته های مختلف فدراسیون از جمله داوری ، مربیگری ، استعدادیابی ، آموزش و 4 سال مدیریت. من صلاحیت نماینده ای در باشگاه ستاره های آشور را ندارم. به همین ترتیب ، سایر دوستانی که در جامعه دوچرخه سواری مشارکت ندارند ، سابقه طولانی در دوچرخه سواری و اداره مشاغل شخصی خود دارند ، اما افرادی که متخصص دوچرخه سواری ندارند تأیید می شوند. اگر اصول یک مدیر کل یا رئیس یک فدراسیون می تواند به یک ورزش کمک کند ، ما در هشت سال گذشته دیده ایم که دوچرخه سواری از کجا ناشی می شود ، و اگر کسی در رشته خود موفق است ، چرا؟ باید مزرعه خود را تغییر دهد و زمینه کاری؟

شمونیان در پاسخ به این س thatال که فکر می کند این افراد که متخصص دوچرخه سواری نیستند می توانند مشکلات موجود در این زمینه را به طور اساسی حل کنند ، تصریح کرد: این همیشه یک سوerstand تفاهم است ، کسی که می خواهد رئیس فدراسیون شود باید مهارت داشته باشد یا به اندازه کافی مدیر باشد. بحث این است که باید کسی وجود داشته باشد که از این زمینه دانش داشته باشد و بتواند آن را مدیریت کند. مثل اینکه اگر من که در دوچرخه سواری تخصص دارم ، به ورزش های دیگری بروم و ادعا کنم که آنها پیش قدم می شوند. به نظر من ، بهترین سناریو هم یک مدیر و هم یک متخصص خوب است که بتواند همه نظرات جامعه هدف خود را جلب کند و در نهایت در این زمینه موفقیت کسب کند.
وی افزود: بدیهی است که در فیلتر کردن آن ، افرادی که بالاترین سطح مهارت را دارند فرصتی برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری ندارند. این فیلتر دامنه انتخاب مونتاژ را کاملاً محدود می کند. من فکر می کنم ، یک بررسی باید انجام شود و باید به مجمع سپرده شود که کدام طیف کاراتر خواهد بود. شخصی با تخصص یا شخصی با مدرک مدیریت از وزارت ورزش. حداقل یک یا دو نفر در زمینه ای که متخصص هستند باید وارد انتخابات شوند و تصمیم گیری فقط باید به عهده خود مجمع باشد.
این پیشکسوت دوچرخه سواری در مورد مهمترین راه حل هایی که به دوچرخه سواری کمک می کند گفت: “آنچه از دوستان در مجمع درخواست و انتظار دارم این است که با دقت رأی داده و در مورد برنامه قابل اجرا توافق نمایم.” اساساً ، این برنامه ای کارساز و واقعی است و می توان ثابت کرد که این برنامه سرانجام به این وضعیت دوچرخه سواری پایان می دهد.
انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا