ورزشی

زهرا نعمتی برنده عنوان فرد پیشگام در نسل جوان IPC اعلام شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین ، کمیته ملی پارالمپیک ، IPC قبلاً اسامی نامزدهای این عنوان را در بخش بنیانگذاران ، نسل پیشگام کودک و همچنین کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون های سراسر جهان اعلام کرده است. ، و امروز ، در روز جهانی زن ، انتخاب شده توسط کمیته ورزش زنان IPC.

از ایران ، زهرا نعمتی ، لباس ملی پر افتخار کشورمان و صاحب دو مدال طلای پارالمپیک ، نامزد شده در بخش پیشگامان نسل جوان IPC ، و دکتر بتول مشرف جوادی نیز در بخش بنیانگذاران معرفی شد. بعد زهرا نعمتی به عنوان پیشگام نسل جوان IPC انتخاب شد.

نعمتی برای کسب این عنوان با ورزشکارانی از سنگاپور ، مالدیو و کلمبیا و همچنین نمایندگان مهاجران رقابت کرد.

در بخش تأسیس بانوی فدراسیون جهانی حفر کردن و در بخش کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون های جهانی ، بخش اراوزنه IPC برداری نیز هست انتخاب شده معرفی کرد.
ریتا وندریلرئیس کمیته ورزش زنان IPC گفت: “این اقدام از سال 2013 آغاز شده و این برای دومین بار است که شاهد افزایش تعداد عناوین انتخاب شده هستیم.”

وی افزود: این مقدمه ادای احترام به افرادی است که موانع را پشت سر گذاشته اند. یشت آنها فرصت های جدیدی را برای ورزشکاران ، مربیان و مسئولان ورزشی برای معلولان ایجاد می کنند ، و باعث تحریک و ارتقا فعالیت پارالمپیک می شوند. اهداف انجام دادند.

رئیس کمیته ورزش زنان IPC منصوب وی گفت: “چیزهای زیادی باید از مردم آموخته شود ، و اگر ما بتوانیم موقعیت های مدیریتی را در بخش زنان افزایش دهیم ، شاهد تنوع جنبش پارالمپیك خواهیم بود.”

دکمه بازگشت به بالا