حوادث

از دستگیری عامل تیراندازی دوراهک تا احتکار ۱۵۴ تن گچ و سیمان در بوشهر

نازک نارنجی / بوشهر جانشین رئیس پلیس استان بوشهر با اشاره به دستگیری عامل تیراندازی در شهرک دوراهک گفت: پلیس اجازه نمی دهد بلندی های جولان نظم را بر هم بزند و هیچ گونه ضمانتی در امنیت جامعه وجود ندارد.

در مورد اقدامات پلیس برای شناسایی و دستگیری عامل یا عامل تیراندازی در شهر دوراهک ، سرهنگ. حیدر سوسنی گفت: پس از تیراندازی ، پلیس اطلاعات و تحقیقات را در زمینه شناسایی و دستگیری آنها آغاز کرد.

وی ادامه داد: بلافاصله تیم های اطلاعاتی پلیس در شهرک دیر با همکاری فرماندهی انتظامی شهرک جم اقدامات خود را آغاز و در کمترین زمان ممکن مخفیگاه متهم را شناسایی کردند.

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر با اشاره به اینکه فرد تیرانداز در یکی از پارک های شهرک جم مخفی شده بود ، گفت: در عملیاتی غافلگیرانه ، مأموران پلیس شهرستان دیر و جم متهم به مخفی شدن را دستگیر و یک قبضه اسلحه گرم و یک عصا در دست او. کردن

سرهنگ سوسنی ادامه داد: آرامش و امنیت مردم خط قرمز پلیس است و به هیچ یک از رفتارگرایان اجازه نمی دهیم در این صلح و امنیت دخالت کنند و این احساس امنیت را به سادگی از بین ببرند.

این مقام انتظامی تأکید کرد: تمام تلاش دستگاه های انتظامی برای برقراری نظم و ایمنی پایدار در جامعه ، جایی که خوشبختانه مشارکت مردم نقش مهمی دارد و با افزودن این مشارکت ، احساس امنیت پایدار ایجاد می شود مطمئناً افزایش خواهد یافت. “

وی تأکید کرد: درخواست ما از مردم این است که در صورت اطلاع از هرگونه عمل مجرمانه یا تخلف و حتی در صورت مشاهده موارد مشکوک ، بلافاصله با تلفن 110 این موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

154 تن مصالح ساختمانی را در بوشهر ذخیره کرده است

رئیس پلیس امنیت اقتصادی بوشهر اعلام کرد که 154 تن مصالح ساختمانی احتکار شده از یک انبار در شهر “بوشهر” کشف شده است.

سرهنگ عبدالرضا بازیاری اظهار داشت: به دنبال اقدامات اطلاعاتی ، به مأموران پلیس اطلاع داده شد كه مقداری از مصالح ساختمانی را در یك انبار در شهر “بوشهر” در همسایگی “سر تل” ذخیره و موضوع دستور كار ویژه قرار دهند

وی با توجه به اینکه اقدام قانونی علیه افرادی که وسایل ضروری و مایحتاج مردم را در دستور کار دارند در دستور کار پلیس استان قرار دارد ، افزود: 154 تن گچ و سیمان در منطقه کشف شد

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان بوشهر با اشاره به اینکه کارشناسان مربوطه ارزش فروش مکشوفه را 700 میلیون ریال تخمین می زنند ، اظهار داشت: در این رابطه یک متهم دستگیر شد که پس از تشکیل پرونده تحویل مقامات قضایی شد. .

کشف اقلام قاچاق از یک انبار تعاونی بوشهر

فرمانده انتظامی استان بوشهر از کشف انبار لوازم آرایشی و بهداشتی در تعاونی پایانه بوشهر به ارزش 3 میلیارد ریال خبر داد.

سرهنگ ابراهیم عرب زاده گفت: مأموران پلیس در پایانه مسافربری در شهرستان “بوشهر” پس از تحقیقات از 2 بسته مشکوک واریز شده در ترمینال انبار تعاونی مطلع شدند و بررسی و دریافتند که این موارد به داخل و خارج رانده می شوند. مجوزهای گمرکی

وی خاطرنشان کرد: ماموران پلیس در بازرسی تکمیلی از بسته های مشکوک ، 162 ژل حجم تزریق شده را برای قاچاق صورت های خارجی کشف کردند و افزود:

فرمانده انتظامی استان بوشهر اظهار داشت: در همین رابطه متهم دستگیر شد که پس از تشکیل پرونده توسط مقامات قضایی تحویل داده شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا