اجتماعی

فارس از نظر اعتیاد شرایط مطلوبی ندارد

نازک نارنجی / فارس نماینده سپاه فجر اجتماعی استان فارس با اشاره به آمار نگران کننده طلاق در این استان وضعیت اعتیاد فارس را مطلوب ندانست.

سرهنگ پاسدار ، محمد جعفر دوستدار ، دوشنبه شب ، سیزدهم ژانویه ، در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر فارس ، به ریاست معاون سپاه فجر جامعه ، صحبت کرد: تسلیم نشوید. اگر شیوع بیماریهای اجتماعی از محله ای به محله دیگر و از خانه ای به خانه دیگر سرایت کند ، کسانی که علی رغم وظیفه خود در این زمینه کاری انجام نمی دهند مدیون مردم و خدا هستند.

وی با اشاره به استان فارس به عنوان یکی از 5 استان برتر در زمینه طلاق گفت: در سال 90 از هر بیست ازدواج سه طلاق و در سال 97 از هر ده ازدواج سه طلاق داشته ایم. ثبت شده است. اقدام م actionثر ، ضرر و زیان نکنید!

دوستدار گفت: استان فارس از نظر اعتیاد هیچ ترجیحی ندارد و بعد از سیستان و بلوچستان از نظر اعتیاد دانشجویی سوم و از نظر اعتیاد شغل دوم است و راه برون رفت از این وضعیت که همه آژانسهای مربوطه همکاری می کنند. گناه و همکاری در این موارد وجود دارد.

دبیر گروه فضای مجازی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر افزود: به نظر می رسد زمان بحث و گفتگو درباره نام و نشان و نوشتن صورتجلسات گذشته بدون اقدام است و مردم آن را دوست دارند. کار و عمل “

دوستدار تأکید می کند: برای اثبات ادعای ما می گویم نماینده سپاه فجر اجتماعی در استان فارس مایل به همکاری و همکاری با دستگاه های متولی اعتیاد در تمام ظرفیت خصوصاً نیروی محرکه موثر.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا