ورزشی

فتح‌الله‌زاده: استقلال را از شر پلیدی‌ها و سایه‌های شرور پاک کنید – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

در نامه علی فتح اللهزاده برای مدیرعامل حاضر باشگاه استقلال در دسترس گروه ورزشی خبرگزاری آنلاین است ، آن را می خواند:

“آقای احمد سعادتمند ، مدیرعامل محترم باشگاه استقلال ایران
با سلام و هدایا

تشکر تلاش و قدردانی زیادی برای تلاشهای مداوم صبور باشید هیئت همراه شما در این باشگاه محبوب به عنوان مدیر سابق و طرفداران حاضر به این باشگاه اهمیت وقایع داده می شود حوصله ام، ضد ملی و ضد استقلال که منجر به جدایی مربی توانمند شد ، آندرا استراماچونی او مستقل شد ، تقاضا من از طریق کانالهای قانونی حرکات که طی مذاکرات بین نمایندگان این باشگاه و مربی طی ماه ها انجام شد ، عبور کردم. اخیر آنچه اتفاق افتاده است را دنبال کنید تا استقلال کلوپ بتواند با انتشار دروغ و گاهی انتقال اسناد محرمانه به رسانه ها ، از شر شرارت های شرم آور و سایه های شرورانه که توسط اقدامات ضد ملی پخش شده اند خلاص شوید.

نیازی به گفتن نیست ، این آشکار است قانون این فریب هواداران استقلال است که بدانند کدام یک است مردم در راستای اهداف شخصی ، استقلال و میلیون ها نفر هوادارانش از مسیر رشد ، انحراف و گسترش قرارداد مربی مخفیانه بازگشت استراماچونی آنها استقلال را گرفتند.

البته چنین اقداماتی می تواند مانع از بروز دوباره این رفتار شود غیر انسانی همچنین دوره مدیریت خود را طی کنید. پیش از توجه و دستور فوری و فوری حضرت عالی کمال تشکر و من از شما سپاسگزارم “

دکمه بازگشت به بالا