ورزشی

رونالدو قرنطینه / عکس را شکست – اخبار آنلاین


حدود یک ماه پیش ، سری آ و لیگ قهرمانان اروپا به دلیل شیوع ویروس تاج به حالت تعلیق درآمده بودند و کریستیانو رونالدو نیز مانند سایر ستارگان فوتبال در حال گذراندن دوره قرنطینه در خانه خود است.

در اوایل ویروس ، ستاره پرتغالی به دلیل جراحات مغزی به مادرش به میهن و مادیرا سفر کرده و چند هفته گذشته را در این شهر گذرانده است. رونالدو در یک آپارتمان زیبا و هفت طبقه مشرف به اقیانوس اطلس در مادیرا اقامت داشت که سال گذشته خریداری کرد. اما شیوع اخیر برکه در مادیرا ، اجاره جدیدی به زندگی بخشیده است.

در حقیقت ، تصاویر مربوط به تمرین کریستیانو رونالدو در زمین ورزشگاه ملی CDC اعتراض برخی افراد و حتی سیاستمداران را برانگیخت و حالا این خبر تأیید می کند که وی به نزدیکی دریاچه ای آرام به ویلا جدید منتقل شده است. او با خانواده اش در آنجا مستقر شد. یکشنبه ادعا می کند که اجاره ویلا لوکس در هفته 3500 هزینه برای ستاره پرتغالی خواهد بود.

254 251


تمام مقالات سایت بر اساس سیستم خبررسانی آنلاین، اقدام به خبررسانی می نماید، به همین خاطر مسوولیت کلیه محتوای این سایت بر عهده سایت های منبع بوده و سایت نازک نارنجی هیچ مسوولیتی در قبال کلیه محتوای این سایت ندارد.

دکمه بازگشت به بالا