استان ها

پاسخ کوبنده ایران به رژیم صهیونستی باعث غرور مسلمانان جهان شد

نازک نارنجی/فارس رئیس کل دادگستری استان فارس در تقدیر از پاسداران انقلاب اسلامی و نیروهای مسلح در جواب کوبنده به رژیم صهیونستی گفت: پاسخ کوبنده نیروهای مسلح ایران به رژیم غاصب صهیونستی باعث غرور مسلمانان جهان شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدکاظم موسوی عصر امروز، ۲۶ فروردین در حاشیه اجتماع و جشن مردم شیراز در تنبیه رژیم صهیونیستی با تقدیر از قاطعیت پاسداران جان بر کف انقلاب اسلامی  و نیروهای مسلح در پاسخ دندان‌شکن و روحیه بخش به حمله رژیم غاصب به کنسولگری ایران در سوریه گفت: رژیم خبیث و کودک‌کش صهیونیستی بیش از ۷۰ سال به کشتار زنان و کودکان و مردم مظلوم فلسطین مشغول است و در طول این دوران جوابی با این قاطعیت دریافت نکرده بود.

وی با بیان اینکه در اولین ساعات بامداد یکشنبه موشک‌های سجیل و ابابیل‌های ایرانی بنیان‌های سپاه ابرهه و خانه‌های شیطانی عنکبوت را به شدت لرزاند، افزود: این جواب قاطع به رژیم نامشروع صهیونستی عزت و غرور ملی ایران را به حد اعلا رساند.

نماینده عالی قوه قضائیه در فارس بیان کرد: ایران اسلامی با رهبری نائب امام زمان (عج) و فرمانده کل قوا حضرت آیت‌الله‌العظمی امام خامنه‌ای تبدیل به نماد آزادی‌خواهی، ظلم‌ستیزی و حمایت از مستضعفان در جهان است و امروز در مقابل کفر و استکبار  چنان قد علم کرده است که نمادهای زور و تزویر جهانی به خود لرزیده‌اند.

وی با تأکید بر اینکه رژیم غاصب صیهونیستی بیش از هر زمان در حال فرو رفتن در گرداب‌های خود ساخته است، گفت: اضمحلال و نابودی کامل رژیم صهیونستی نزدیک است و اقدام غیر عقلانی در حمله به کونسولگری ایران در سوریه و در ادامه آن پاسخ دندان‌شکن شب گذشته ایران حذف ابدی خانه شیطان را تسریع خواهد کرد.

رئیس کل دادگستری استان فارس پاسخ ایران به حمله رژیم صهیونستی را حق قانونی ایران پس از بی اعتنایی معنادار شورای امنیت و غرب در حمله به کنسولگری ایران دانست و افزود: اکنون همان کسانی که در حمله ناجوانمردانه به کنسولگری ایران در سوریه و کودک‌کشی و تجاوز ۱۷۰ روزه به غزه مظلوم سکوت کرده‌اند، فریاد نقض حقوق بشر سر می‌دهند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا