حال خوش دل ملت را نشانه گرفته‌اند/ گروه «دف‌زنی» تاییدیه ندارد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

امیرمهدی علوی مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال در گفت و گو با خبرنگار آنلاین در قطر با اشاره به برگزاری رقابت‌های جام ملت‌های ۲۰۲۳ آسیا در کشور قطر عنوان کرد: همزمان با نتایج خوب تیم ملی در این رقابت‌ها و انتشار اخبار مثبت از اردوی تیم ملی، تلاش تأسف آور برخی از رسانه‌های خارج نشین که دشمنی شأن با فوتبال ملی روشن است، برای حاشیه سازی شدت گرفته است. عجیب است آنها اینک حال دل فوتبال کشور عزیزمان را نشانه گرفته اند؛ احوالاتی که قطعا با نتیجه گیری تیم ملی ایران همراه است و قلب و جان ملت برای این تیم می تپد.

وی با ابراز ناراحتی از انتشار شایعه‌ای درباره تماشاگران ایرانی حاضر در جام ملت‌های آسیا تاکید کرد: در یکی از آخرین اتفاقات، موضوع برنامه‌ریزی برای اعزام گروهی از هواداران به قطر برای حمایت از تیم ملی طرح شده که این مبحث کذب محض است.

مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال ادامه داد: حمایت از تیم ملی ایران در همه سنوات و در اقصی نقاط جهان موضوعی همیشگی است و باعث تأسف است چطور این حمایت گرم، دائمی و ثابت اکنون به مسأله‌ای غیر قابل هضم و آن هم به این شکل برای برخی افراد تبدیل شده است.

علوی همچنین درباره دف‌نوازی در جام ملت‌های آسیا در قطر گفت: این گروه شیرازی تاییدیه‌ای از وزارت ورزش‌، وزارت فرهنگ و ارشاد و فدراسیون فوتبال برای اجرا در مسابقات جام ملت‌های آسیا ندارد.

دکمه بازگشت به بالا