هشدار پلیس راه در خصوص برف و باران و لغزندگی در جاده‌های استان سمنان

نازک نارنجی/سمنان رئیس پلیس راه استان سمنان از بارش برف و باران در برخی از محورهای این استان خبر داد.

سرهنگ بزرگی رئیس پلیس راه استان سمنان ۲۳ آذرماه در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: براساس اعلام پاسگاه‌های پلیس راه استان از بامداد امروز بارش نزولات آسمانی در سطح محورهای استان آغاز شده و برای روز های پایانی هفته نیز احتمال بارش برف در گردنه های برف گیر وجود خواهد داشت.

 وی ضمن هشدار به رانندگان در خصوص رانندگی در محورهای برفی و بارانی افزود: توصیه ما به رانندگان این است که از ترددهای غیر ضروری در محورهای مذکور خودداری کرده و قبل از سفر از وضعیت راه‌ها و شرایط بارش برف و باران در محورها اطلاع پیدا کرده و همواره رعایت سرعت مطمئنه و جوانب احتیاط را در شرایط برفی و بارانی مد نظر قرار دهند.

وی بر لزوم به همراه داشتن تجهیزات زمستانی خصوصاً زنجیر چرخ هنگام عزیمت به محورهای برفی تأکید کرد و گفت: سالم بودن سیستم گرمایشی و برف پاک کن هم از جمله موارد مهمی است که رانندگان باید به آن توجه کنند.

رئیس پلیس راه استان با بیان اینکه کارشناسان پلیس راه فرماندهی انتظامی استان در تمامی محورها آماده خدمت‌رسانی به مردم و رانندگان هستند، خاطرنشان کرد: امیدوارم رانندگان با رعایت قوانین و مقررات رانندگی سفری ایمن و بدون حادثه‌ای داشته باشند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا