ورزشی

پاسخ کلوپ به پیوستن صلاح به الاتحاد در زمستان

آفتاب‌‌نیوز :

الاتحاد قصد دارد در ژانویه بار دیگر شانسش را برای جذب محمد صلاح امتحان کند و قرار است پیشنهادشان را به ۲۰۰ میلیون پوند افزایش دهند. به نظر می‌رسد اگر لیورپول تا ژانویه در بین مدعیان قهرمانی نباشد، با پیشنهاد الاتحاد برای صلاح موافقت خواهند کرد.

به گزارش استار، کلوپ مصمم است صلاح را حفظ کند، اما پیشنهادی حدود ۲۰۰ میلیون پوندی از سوی الاتحاد برای ژانویه مطرح شده است که رد کردن آن سخت است. 

الاتحاد حاضر است که بالاترین پیشنهاد و دستمزد را به این ستاره مصری بدهد و همین باعث شده تا لیورپول هم وسوسه شود. تیم عربستانی تاکنون با بنزما، انگولو کانته، فابینیو و ژوتا قرارداد امضا کرده و از الان به فکر تقویت خود برای سال آینده است.

صلاح تحت تاثیر این گمانه زنی‌ها قرار نگرفته است و دو گل و دو پاس گل در این فصل به ثمر رسانده است، اما کلوپ در پاسخ به این سوال که آیا انتظار دارد این بازیکن ۳۱ ساله در لیورپول بماند یا خیر؟ گفت: شما با من شوخی می‌کنید. یک هفته پس از بستن پنجره نقل و انتقالات تابستانی، شما در مورد پنجره نقل و انتقالات ژانویه سوال می‌کنید؟ خواهیم دید که چه اتفاقی می‌افتد. تا آن زمان من نگران نیستم. حتی به آن فکر هم نمی‌کنم.

باشگاه الاتحاد علاوه بر دادن حدود ۲۰۰ میلیون پوند به لیورپول حاضر است که سالانه ۱۰۰ میلیون یورو حقوق هم به صلاح پرداخت کند که این چند برابر رقمی است که او در لیورپول دریافت می‌کند.

گروه تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از مهارت‌های تحلیلی و تجزیه و تحلیل داده‌ها، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌ها و آمارهای مفید و کاربردی درباره‌ی روند و عملکرد تیم‌ها و بازیکنان در ورزش می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای آمارها و تحلیل‌های جذاب ورزشی همراه شوید.
دکمه بازگشت به بالا