استان ها

جابجایی سایت پسماند آزادشهر در همین دولت انجام خواهد شد

استاندار گلستان: جابه جایی زباله دان آزادشهر توسط این دولت انجام می شود

استاندار گلستان با بیان اینکه انتقال زباله آزادشهر از ابتدا در شرایط اولیه نبود، گفت: انتقال زباله آزادشهر پس از بررسی های دقیق در زمان قابل قبولی و توسط این دولت انجام می شود.

به گزارش خبرگزاری نازک نارنجی از گرگان؛ علی محمد زنگنه در آئین نماز جمعه، آئین مذهبی مذهبی نماز جمعه شهرستان آزادشهر ضمن تسلیت وفات حضرت ام البنین و روز تکریم آن مادران و همسران شهدا، گفت: علاوه بر جمع آوری 11200 میلیارد تومان اعتبارات مصوب سفر رئیس جمهور، 621 میلیارد تومان تسهیلات از منابع مختلف در اختیارات شورای رشد 8 درصدی شهرستان آزادشهر به ریاست فرماندار بر اساس تمرکززدایی و توجه شهری توزیع می شود. و متقاضیان روستایی، تعاونی ها و شرکت های دانش بنیان.

استاندار گلستان افزود: محل دپوی زباله آزادشهر از ابتدا در شرایط اولیه نبود و از بدو ورود به استان اقداماتی را برای کاهش آسیب های این سایت و کاهش مخاطرات زیست محیطی انجام دادیم.

وی گفت: جابجایی سایت پسماند آزادشهر در مدت زمان قابل قبولی و این دولت پس از بررسی دقیق انجام می شود و در تلاش هستیم تا برنامه عملیاتی و اجرای این دولت و با تامین منبع لازم این نیاز را انجام دهیم. چون حقوق مردم ادا می شود ما این کار را خواهیم کرد

وی ادامه داد: اعتبارات استانی در سال مالی 1400 نسبت به سال قبل دو برابر شد.

زنگنه گفت: متأسفانه حفر چاه های غیرمجاز و استفاده بی رویه از آب های زیرزمینی در استان باعث کاهش جریان چاه های آب شده و به همین دلیل تخریب چاه های غیرمجاز سدسازی آب در رودخانه ها و سدسازی چاه های غیرمجاز یک مشکل است. چیزی ضروری است که زندگی را نابود می کند.” 2 میلیون نفر در استان در معرض خطر هستند و اطلاع رسانی و مقابله با چنین رفتارهایی وظیفه همه علمای نخبه و اقشار مختلف مردم است.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

بر اساس نتایج رای موافق و رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا