ورزشی

حمید سجادی در راه رشد ورزش کشور تلاش می‌کند/ وزیر ورزش و جوانان به مشکلات موجود آگاه است

فرامرز زالی: حمید سجادی برای توسعه ورزش در کشور تلاش می کند/ وزیر ورزش و جوانان از مشکلات موجود آگاه است

پیشکسوت باشگاه استقلال درباره عملکرد وزیر ورزش و جوانان صحبت کرد.

فرامرز ظلی پیشکسوت باشگاه استقلال تهران در گفت و گو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری نازک نارنجی درباره حضور یک مدیر ورزشی بر کرسی مدیریتی وزارت ورزش و جوانان گفت. من خیلی دوست دارم آقای سجادی چون محترم و ثروتمند است. این رفتار باعث شد همیشه توجه خاصی به او داشته باشم. حمید سجادی خود ورزشکار و قهرمان کشور است. او بازی را می داند و از همان ابتدا از حضور او روی نیمکت استقبال می کنم. متاسفانه سنگ اندازی در کار او انجام شد و این موضوع گذشت. لطفا اجازه دهید کار کند.

وی درباره مشکلات مدیریتی سجادی در سال گذشته گفت: یک مثال برای شما می زنم. میزی را با یک مدیر و یک مشتری تصور کنید. از یک طرف مشتری درخواست ها و نگرانی های زیادی دارد. یک نفر پشت میز است که باید از این دردها مراقبت کند، اما باید بررسی کنید که چگونه با توجه به احتمالات، از نگرانی ها مراقبت کنید.

ظلی در پایان گفت: من 80 سال سن دارم و از بچگی ورزش می کردم. نیازی به تمجید بیهوده ندارم. منظور من این است که بگویم، کسی را زود قضاوت نکنید. سجادی خود قهرمان دو و میدانی و ورزشکار بود. او مطمئناً از مشکلات آگاه است و برای توسعه بازی سخت تلاش خواهد کرد.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

بر اساس نتایج رای موافق و رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا