اجتماعی

هوشمند سازی خدمات جمعیت هلال احمر در دستور کار است

رئیس جمعیت هلال احمر گفت: هوشمندسازی خدمات و فعالیت های جمعیت هلال احمر در دستور کار قرار دارد چرا که این جاده زمینه خوبی برای توسعه برنامه ها و فعالیت های این نهاد فراهم می کند.

نازک نارنجی گفت دکتر. پیرحسین کولیوند امروز (18 دی) در جلسه شورای معاونت و هیات مدیره جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: جان باختن یک نجاتگر این سازمان در حین انجام ماموریت بسیار دردناک است و امیدواریم جان باخت برای بهبودی سریع دو امدادگر مجروح دیگر و ادامه مشکلات این عزیزان ما اینجا هستیم تا سلامتی آنها را بدست آوریم.

رئیس جمعیت هلال احمر کشور گفت: در فعالیت های جمعیت هلال احمر الگوهای دینی و قرآنی مختلفی وجود دارد که چراغ راه راه خدمت است و همه فعالیت ها باید در مسیر خشنود باشد. خداوند. حق تعالی و بندگانش.

وی تصریح کرد: برای ارائه خدمات بهتر در حوزه فناوری اطلاعات و دیجیتال کمبودهایی داریم و برای حفظ منابع باید در این مسیر حرکت کنیم و از فناوری های نوین بهره ببریم و خدمات هوشمندانه تری انجام دهیم چرا که این افزایش آسیب ها ناشی از بی توجهی است. از کار هوشمند

کولیوند خاطرنشان کرد: هوشمندسازی خدمات و فعالیت های جمعیت هلال احمر در دستور کار قرار دارد چرا که این جاده زمینه خوبی برای توسعه برنامه ها و فعالیت های این سازمان فراهم می کند.

رئیس جمعیت هلال احمر کشور افزود: تامین تجهیزات لازم نیز از دیگر برنامه ها است و برای خرید 300 دستگاه آمبولانس و 60 خودروی امدادی از طریق صلیب سرخ جهانی مذاکره کردیم و این خودرو وارد کشور می شود. به زودی.”

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، کولیوند در پایان گفت: متأسفانه تحریم ها به خودروهای امدادی رسیده و کشورهای استکباری برای مقابله با این موضوع از زور استفاده می کنند، اما صلیب سرخ جهانی همکاری ویژه ای در این زمینه دارد تا اقدامات لازم انجام شود. تجهیزات وارد کشور می شود».

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا