ورزشی

اتوبوس آرژانتین به میدان اصلی شهر نرسید

در حالی که جشن پیروزی مردم آرژانتین به مناسبت قهرمانی آلبی سلسته در جام جهانی قطر در خیابان های پایتخت این کشور ادامه داشت، اتوبوس حامل بازیکنان آرژانتین نتوانست به میدان مرکزی این کشور برسد. این شهر، ابلیسک. میدان تا مراسم اصلی با حضور صدها هزار هوادار در این میدان برگزار شود.

از ساعتی پیش صدها هزار نفر از مردم آرژانتین در خیابان های بوئنوس آیرس جشن و پایکوبی کردند و اتوبوس روباز حامل بازیکنان تیم ملی این کشور در خیابان ها به سمت میدان ابلیسک حرکت کرد تا مراسم اصلی برگزار شود. در این میدان برگزار می شود.

اتوبوس آرژانتینی به میدان اصلی شهر نرسید

روزنامه اول دقایقی پیش اعلام کرد که تخمین زده می شود تقریبا سه میلیون نفر در خیابان ها حضور داشته باشند. جمعیت آنقدر پر بود که رئیس فدراسیون فوتبال این کشور دقایقی پیش تایید کرد که اتوبوس آلبی سلسته به میدان ابلیسک نمی رسد. او از هوادارانی که در این زمینه حضور داشتند عذرخواهی کرد.

اتوبوس آرژانتینی به میدان اصلی شهر نرسید

چیکی تاپیا در توئیتی خطاب به هواداران آرژانتین نوشت: از استان بوئنوس آیرس و وزیر امنیت سرجیو برنی تشکر می کنیم که اتوبوس تیم ملی حتی بدون هیچ حادثه ای به ورودی پایتخت رسید. بازیکنان ما موفق شدند در میان مردم کشور ظاهر شد و در آغوش آنها غرق شد.

اما ما نتوانستیم به سمت جمعیت عظیمی که در میدان ابلیسک جمع شده بودند برویم. نهادهای امنیتی که ما را اسکورت کردند به ما اجازه ادامه راه ندادند. هزار بار برای بازیکنان آرژانتین قهرمان جهان عذرخواهی می کنم. خیلی بد.”

بیشتر بخوانید:

258254

دکمه بازگشت به بالا