ورزشی

۷ نشان طلا، نقره و برنز حاصل تلاش کاراته کاهای ایران در روز نخست – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، این دور از مسابقات با حضور 743 کاراته کا از 28 کشور امروز جمعه 7 آذرماه آغاز شد و نمایندگان کشورمان در روز نخست موفق به کسب 7 مدال طلا، نقره و برنز شدند. یکتا داوری، تینا فتاحی، ملیکا سلطانی اولین طلای کاروان کاراته کشورمان در کاتای تیمی این فصل را کسب کردند. مسابقات این تیم با امتیاز 22.90 به آخرین دیدار رفت و در گروه خود به مقام اول رسید اندونزی او 23.74 امتیاز گرفت و بر سکوی نخست ایستاد.

نوجوانان محمدامین اسلامی با وزن 57- کیلوگرم ابتدا “پنهان شدناو ترکمنستان را 2-1 و سپس 4-1 شکست داد.L اعظمی از کویت به برتری رسید و یک بر صفر به برتری رسیدالمنجوماو به آخرین دیدار از عربستان رفت و در آخرین دیدار 5 بر 3 شکست خورد.اسکاربکاو اهل قزاقستان است و به مدال نقره بسنده کرد.

سورنا بهزاد در وزن 70+ کیلوگرم با برتری 2-1 مقابلچن شما“از چین تایپه و 6-0 مقابل”نورگالیوقزاقستان به آخرین دیدار صعود کرده و در این مرحله نتیجه 3-0 است.عبدالله آتیپوفاو به کشور میزبان تسلیم شد و نقره گرفت.

در کاتای انفرادی بانوان، ساجده جهانشاهی با امتیاز 38.02 به دیدار رده بندی رفت و در رده دوم گروه خود قرار گرفت و برابر “خوشیمخوناوااز کشور میزبان مدال برنز گرفت.

زهرا رضازاده در وزن ۵۴- کیلوگرم پس از پیروزی ۸ بر صفر مقابلکویشی بایقزاقستان در ادامه با رای داوران “حافظان” از سنگاپور مغلوب شد و با برتری 6 بر صفر بار دیگر در جدول شانس به تساوی رسید.tTheاز چین تایپه، تیم ایران به دومین برنز رسید.

در وزن -54 کیلوگرم، سلام صداقت بعد از برد 8-2فاتیودسری” از تایلند الهداوی“از عربستان” و سپس نتیجه 1-0 به “ماتسوراژاپن نتیجه را واگذار کرد و با نتیجه 2-0 مقابل این تیم پیروز شد.بلهاو مدال برنز را از امارات به دست آورد.

محمدحسین فراهانی در وزن 70- کیلوگرم ابتداخمسریتایلند را 1-0 شکست دهید و همچنان 6-5 در برابر آن برتری دارید.چان“از هنگ کنگ و باخت 2-0”القحطانیاز عربستان سعودی به دیدار رده بندی راه یافت. او در جدول شانس با پیروزی 3-2 در دیدار رفت مقابل تیم باز هم پیروز شد.شارفوتینوو» نماینده میزبان به مدال برنز دست یافت.

حمیدرضا محمودی و یکتا داوری در کاتای انفرادی جوانان، محمدمهدی نقدی در کاتای انفرادی جوانان، کاتای تیمی جوانان (ابوالفضل فرامرزپور، یزدان شیخ اکبری، ابوالفضل شیخ شعاعی) غزل فتحی در وزن 47- کیلوگرم، محمد امین ایرانی در وزن 52- کیلوگرم آتون و محمدمهدی عبدالرحیمی 63- کیلوگرم وزن کم کردند نگاه کن او مدال را کسب کرد.

این روز دوم است مسابقات فردا با برگزاری مسابقات کمیته رده سنی جوانان و همچنین مسابقات کمیته زیر 21 سال پیگیری می شود. سپیده امینی محمدصدرا شیجیابوالفضل همدمجو، زهرا ابراهیمی، شهدادپور سلیمانی، فاطمه زهرا سعیدآبادی، محمدجواد سافاریمحمدمهدی مقصودی، الینا پاک کردنزهرا رحیم پور، سپهر دارابی، زینب جعفرنژاد، محمد گودرزیان، مرتضی کریمی، معصومه محسنیان، هادی کیانی، زهرا علیزاده، حنانه صالحی، علیرضا حیدری، محمدمهدی مهاجری، محمود نعمتی و کیمیا یوسفی. مسابقات خود را مهار می کنند.

دکمه بازگشت به بالا